مردها زنانی را می پسندند که…

ژوئن 21, 2018 0 Comments

مردها زنانی رو می پسندند که روی پاهای خود وای میستن. یک مرد دوست داره شما رو زنی قوی ببینه، کسی که نیاز نداره کس دیگری از اون حمایت کنه یا مراقبش باشه.
به گزارش خبرنگار «سلیم نیوز»؛ بررسی ویژگیای یک زن جذاب و محبوب از نظر مردها واسه زنان می تونه جالب باشه؛ زنانی که از نظر روان شناختی بیشتر از اون که به دنبال داشتن محبوب باشن، مایل ان که محبوب بقیه، به ویژه شوهر خود باشن.


 
زنان محبوب و جذاب، به خودشون احساس خوبی دارن. «گرانت» معتقده در مرحله اول، زنان باید احساسات منفی رو که به خودشون دارن بشناسن. احساسات منفی در عمق ضمیر ناخودآگاه یک زن، دفن و باعث می شه که اون، احساس کنه نمی تونه رابطه خوبی با همسر و جنس مخالف داشته باشه.
 
وقتی صحبت از این می شه که مردها چطورین، نمیشه یک نظر کلی واسه همه صادر کرد، اما یک سری ویژگیای عمومی و مشترک هست که تقریبا در مورد همه مردها راستی می کنه و میشه گفت که بیشتر از هر چیز دیگری اونا رو تحت اثر قرار داده و جذب شون می کنه.
 
 
۱. اهمیت دادن به ظاهر خود
اولین چیزی که یک مرد در شما می بیند ظاهرتونه و به این معنی هم نیس که سطحی نگر و ظاهر بینه، بلکه منظور ما اینه که حتی پیش از اینکه فرصت دهن گشودن و حرف زدن با اون رو پیدا کنین، اثر خود رو در همون نگاه اول گذاشته اید! اگه خوب به نظر برسین و به ظاهر خود اهمیت بدین، اون متوجه میشه.
اگه ویژگیایی در ظاهر خود دارین که دوست شون ندارین، ترفندهای آرایشی هست که می تونین از اونا واسه کمتر نشون دادن این ویژگیا استفاده کنین. اگه بلد نیستین چه جوری آرایش کنین که بهترین ویژگیای ظاهرتون رو مشخص تر کنین، می تونین از پیشنهاد های کارشناسان استفاده کنین.
 
 
۲. رابطه خوب با بچه ها
وقتی که یک مرد به دنبال شریک مناسب واسه زندگیه، زنی که رابطه خوبی با بچه ها داره نظرش رو جلب می کنن، چون میدونه زنی که از بودن با بچه ها لذت می بره می تونه خونواده ی خوبی تشکیل بده.
 
3. اخلاق کاری خوب و مناسب
مردها دوست دارن با زنی ازدواج کنن که اخلاق و رفتار کاری خوبی داره. البته به این معنی نیس که باید سه شغله باشین و ۲۲ ساعت شبونه روز کار کنین تا توجه مردی رو جلب کنین، اگه در کارتون موفق باشین و مدت زمان طولانی در یک شغل مونده باشین نشون میده در کارتون جدی و سختکوش هستین و میشه در صورت ضرورت روی کمک شما حساب کرد.
 
۴. جداگونه بودن
مردها زنانی رو می پسندند که روی پاهای خود وای میستن. یک مرد دوست داره شما رو زنی قوی ببینه، کسی که نیاز نداره کس دیگری از اون حمایت کنه یا مراقبش باشه. البته وقتی موضوع جداگونه بودن مطرح می شه، نکته ی ظریفی هم هست: هر چند مردها از زنهای جداگونه خوش شون میاد، اما این رو هم دوست دارن که بعضی وقتا کسی به اونا نیاز داشته باشه. شمام زمانایی نیاز به شونِهایی دارین که سربر اونا بذارین.


شما به عنوان یک زن، نباید در رابطه ای قرار بگیرین که فقط به خاطر این که استقلال رو دوست دارین، کسی مراقب تون نباشه و به نیازای تون اهمیت نده. شما می تونین یک زن جداگونه و خود ساخته باشین و با هم هر وقت لازم شد خواسته کمک هم بکنین.
 
۵. مناسب و منطقی بودن
مردها دوست دارن زنی رو واسه زندگی مشترک انتخاب کنن که مناسب و منطقی باشه. بیشتر مردها دوست ندارن با زنی رابطه داشته باشن که با هر مشکل کوچیکی پریشون می شه. اگه رفتاری مناسب نداشته باشین، ممکنه زمانایی که در بین جمعی هستین، کارایی بکنین که باعث خجالت تون بشه و به درد سر بیفتید. ضمنا اگه نتونین خشم تون رو کنترل کنین، هر مردی رو از خود دور می کنین.


البته لازم نیس شخصیت خود رو کلا تغییر بدید. مناسب و منطقی بودن، یک هدف شخصیه که باید واسه اون تمرین کنین. مناسب بودن نه فقط به نفع روابط شماست، بلکه در تموم جنبه های زندگی روزمره کمک تون می کنه.


]]>