مزايا و معايب کلاس هاي آنلاين درسي

جولای 13, 2020 0 Comments

راه‌هاي مختلفي براي آماده شدن در کنکور وجود دارد. در حقيقت براي آن‌که آمادگي کافي جهت موفقيت را کسب کنيد، شما انتخاب‌ها و امکانات مختلفي پيش رو داريد. از جمله‌ي اين امکانات، شرکت در کلاس‌هاي کنکور مي‌باشد. کلاس کنکور همان‌طور که از نام آن پيداست، کلاسي با موضوعيت مفاهيم درسي اما با تمرکز بر کنکور است. در آزمون کنکور علاوه بر تسلط بر مفاهيم درسي، نياز به مهارت‌هاي متعددي مي‌باشد. يکي از اين مهارت‌ها، مهارت تست‌زني است.
براي آن‌که مهارت خود را در تست زدن بالا ببريد، مي‌توانيد با شرکت در کلاس‌هاي کنکور بر اين امر مسلط شويد. توانايي در تست زدن در حقيقت شامل مجموعه‌اي از راهکارها و توجه به نکات ريز و درشت مي‌باشد. در يک کلاس کنکور، در هر جلسه بر يکي از مفاهيم و موضوعات درسي تمرکز شده و در کنار مرور نکات آن و ارائه‌ي مطالب مهم، به بررسي سوالات مختلف آن مبحث در کنکور پرداخته مي‌شود. به عنوان مثال اين موضوع بررسي مي‌شود که چه تيپ سوال‌هايي از آن مبحث در کنکور طرح مي‌شود. رسيدن به پاسخ اين سوالات به چه روش‌هايي امکان پذير است، چه راه سريع‌تر و مطمئن‌تري براي رسيدن به پاسخ وجود دارد و … .
اين‌ها از جمله مسائلي هستند که در کلاس کنکور بر آن‌ها مسلط خواهيد شد. اما پيشرفت تکنولوژي باعث شده است که بستر مناسبي براي برگزاري کلاس‌هاي کنکور به صورت آنلاين فراهم شود. برگزاري کلاس کنکور به صورت آنلاين مزاياي مختلفي را براي داوطلبان کنکور با خود به همراه دارد. به عنوان مثالي در اين زمينه مي‌توان به امکان صرفه جويي در وقت و هزينه براي رفت و آمد را بيان کرد. در حالي که شرکت در کلاس‌هاي حضوري مي‌تواند زمان زيادي را از شما بگيرد، به سرعت مي‌توانيد در کلاس آنلاين حاضر شويد و پس از اتمام آن به اجراي برنامه‌ريزي خود بپردازيد.

پس با حضور در کلاس‌هاي آنلاين ديگر نياز نيست نگران گرما و سرماي مسير رفت و برگشت، ترافيک، معطلي و … باشيد. اين مسئله گاهي باعث مي‌شود فرد براي حضور در يک کلاس دو ساعته کل زمان بعد از ظهر يا صبح خود را از دست بدهد.
يکي از بهترين مطالب در اين زمينه،کلاس هاي آنلاين پي سي کنکور مي باشد که مي توانيد از طريق زير بخوانيد :
https://p30konkor.com/kelas-konkor-online

از طرف ديگر با توجه به شرايط محيطي سال جاري و مبحث سلامت و مراقبت از سلامت خود و اعضاي خانواده، شرکت در کلاس آنلاين امکان دوري از اين مسئله را فراهم مي‌آورد. همان‌طور که مطلعيد به دليل وجود بيماري کرونا اغلب کلاس‌هاي درس دانش‌آموزان در سال جاري به صورت آنلاين برگزار شد. چرا که اين موضوع و مراقبت از سلامتي در اولويت اول افراد قرار دارد.